Massaaz

Taimne Laguun
Roheline tee puhastab sügavalt nahka ja stimuleerib naha mikrotsirkulatsiooni. Toniseerib ja värskendab.
• Saun - 20 min
• Piiling soola baasil koorijaga „Roheline tee“
• Mullivann - 25 min
• Lõõgastuv massaaž – 45 min
90 min 1 inim..............................................55 eur
90 min 2 inim..............................................85 eur

Merebriis
Antud programm tugevdab naha sidekudet, aitab ühtlustada naha reljeefi, toidab ja avaldab tõhusat noorendavat mõju.
• Saun – 20 min
• “Musta seebi“ ja massaažikäsnaga piiling – 10 min
• Mullivann meresoolaga – 30 min
• Antistress massaaž - 60 min
120 min 1 inim ………………………… 65 EUR
120 min 2 inim………………………… 95 EUR

Idamaine maiuspala
Programm on suunatud psühhoemotsionaalsele taastumisele ja sügava realktsiooni saavutamisele.
• Saun – 15 min
• Kreemjas piiling 10 min
• Mullivann – 35 min
• Kiviteraapia – 60 min -
120 min 1 inim……………………… 75 EUR
120 min 2 inim……………………… 98 EUR

Paradiis kahele
• Mullivann roosilehtedega – 30 min
• Hawaii massaaž – 45 min
75 min 1 inim ………………………45 EUR
75 min 2 inim … ……………………65 EUR

„Hing laulab“
Taimekotikesed toidavad ja niisutavad nahka, parandavad verevarustust, tugevdavad organismi kaitsevõimet ja vähendavad külmetushaigustesse haigestumise riske.
• Mullivann taimekotikestega - 30 min
• Relaks-massaaž - 40 min
• Näomassaaž – 15 min + mask 10 min
95 min 1 inim ………………………60 EUR
95 min 2 inim……………………… 85 EUR

Klassikaline massaaž
Erinevatest haigustest taastumise ja ennetamise efektiivne meetod, mis taastab lihasjõu, tõstab nende töövõimet, tugevdab liigeseid ja sidemeid, likvideerib valusid ja turseid.
60 min……………………………. 26 EUR
90 min …………………………… 37 EUR

Aroma - massaaž „ Aroomide maagia“
Aitab taastada hinge tasakaalu, vabastab negatiivsetest emotsioonidest (hirm, kurbus, raev), vähendab stressist tingitud sümptomeid, parandab enesetunnet ja meeleolu.
60 min…………………………… 27 EUR
90 min…………………………….36 EUR

Jaapani massaaž „Shiatsu“
Jaapani Shiatsu punktimassaaž on suunatud eelkõige Teie energia säilitamisele ja taastamisele. Antud massaaž aitab nii ennetada kui ka vähendada une- ja närvisüsteemi häireid.
60 min…………………………… 28 EUR
90 min…………………………… 37 EUR

Tai massaaž
Sügavad vajutused, jooga asendeid meenutavaid passiivsed harjutused, refleksoloogia, venitamine- need aitavad inimese kehas aktiveerida energiavooge. See tagab tugeva tervise ja hea enesetunde. Lisaks sellele parandab lihastoonust ning tekitab kergustunde terves kehas.
60 min……………………………28 EUR
90 min…………………………… 37 EUR

Stone –teraapia „Võluvad kivikesed“
Kivimassaaž tugevdab ainevahetusprotsesse organismis, mis kiirendab keharasvade põlemist ning aeglustab vananemisprotsesse. Sügavalt lõõgastuva massaaži mõju aitab ületada psüühilist ja füüsilist ülepinget, stressi, depressiooni, kroonilist väsimust. Parandab üldist tervislikku seisundit, tõstab elutoonust ja maandab valusümptomeid. Lisaks vähendab lihaste kangust, jäikust ja pingeid.
80 min…………………………… 45 EUR

Hawaii massaaž Lomi-Lomi
Seda massaaži kasutatakse inimkeha puhastamise, tugevdamise ja ravi eesmärgil. See on seotud traditsiooniliste idamaiste keha ja vaimu harmoonia ettekujutustega. Antud massaaži liik võimaldab vabaneda emotsioonidest, tuues endaga kaasa uue energiavoolu, mis aitab saavutada harmoonia keha ja vaimu vahel. Kasvavad loomingulised võimed ning mõtted muutuvad selgemaks ja positiivsemaks. Lisaks muutub maailma tajumine paremaks.
60 min…………………………. .40 EUR
90 min………………………….. 50 EUR

Refleksoloogia „Õnnelikud jalakesed“
Jalalabades asub suur arv punkte, mis on seotud meie organismi erinevate organite ja selgrooga. Jalalabade massaaž aitab taastada siseorganite tööd ja vähendab liigeste- ja seljavalusid.
40 min…………………………….24 EUR

Tandem
Unustamatu, meeldiv ja lõõgastav nelja käe massaaž kingib kergustunde, tagab suurepärase tulemuse ja kirjeldamatu tunde!
• parandab liigeste mobiilsust, lihaste ja kudede elastsust;
• vähendab ülepingutusest tingitud lihaste väsimust ja jäikust;
• aitab unetuse korral;
• normaliseerib arteriaalset vererõhku;
• avaldab märgatavat liftinguefekti
60 min……………………………65 EUR

Tselluliidivastane massaaž
Tselluliidivastane käsimassaaž loetakse üheks tõhusamaks massaažiliigiks. Seda enam, et see on absoluutselt ohutu. Massaaž normaliseerib ainevahetust ja soodustab kehakaalu langetamist, samuti stimuleerib „nooruse valkude“ elastiini ja kollageeni tootmist. Lisaks aitab vähendada nahaalust rasvakihti.
60 min ……………………………30 EUR
90 min … …………………………42 EUR

Lümfimassaaž
Puhastab sügavalt keha toksiinidest, jääkainetest ja üleliigsest vedelikust. Protseduur kiirendab ainevahetust, mille tulemusena kiireneb üleliigse kehakaalu kaotus.
60 min ……………………………28 EUR
90 min …………………………... 38 EUR

Kreooli bambuse massaaž
Antud massaažiliik on ette nähtud nii tselluliidi vähendamisele, talje-, puusade ümbermõõdu vähendamisele, kehakaalu kaotamisele, kui ka ennetuse eesmärgil. Bambuu on unikaalne taim, mis taastab Yin ja Yang energiabalanssi organismis.
60 min …………………………..32 EUR
90 min …………………………. 42 EUR

Tai taimekotikestega massaaž
Pehme soojendav massaaži mõju erakordselt lõõgastab, harmoniseerib sisetunnet, maandab stressi ja võimaldab saavutada sügavat relaktsiooni. Tulemuseks on pehme soojendusega ja kogu keha lihaste lõõgastamisega täisväärtuslik puhkus, uued õrnad tunded, suurepärane meeleolu ja kosmeetiline noorendav efekt. Antud protseduuri tähtsaks elemendiks on tai taimekotikeste koostisse kuuluvate aktiivsete ainete mõju (ingver, kamfora, kafrai laim, patstuli, aromaatne kurkum).
60 min ………………………….45 EUR
90 min ………………………… 52 EUR

Kaela-kraetsooni massaaž
Vähendab väsimustunnet ja ärrituvust, kaela ja peavalusid, pearinglust ning parandab inimese üldtervist.
30 min …………………………25 EUR

Näomassaaž (klassikaline)
Kasulik lõtvunud näonahale- ja lihastele, kahvatule näonahale, armide või kortsude olemasolul. Soodustab tursete vähenemist, suurendab kudede hapnikuga varustatust tõhustades nende toitmist.
30 min massaaž + 10 min mask .... 27 EUR

Näo hiromassaaž
Hiromassaaž- see on eriline massaaži tehnika, mis koosneb erinevatest klassikaliste ja idamaiste massaažisüsteemide võtetest. Kasutatakse tursete alandamiseks, kupeeroosa probleemi lahendamiseks, näo kontuuri modelleerimiseks, selle pinguldamiseks ja näojume paranemiseks, nahapooride puhastamiseks ja vananemisilmingute profülaktikaks.
60 min .......................................... 40 EUR

“Combo“ massaaž
Kombineeritud seljamassaaž 30 min ja valikul 30 min käed, jalad, nägu või pea. Antud massaaž rahustab närvisüsteemi, normaliseerib vereringet. Pärast lõõgastava massaaži seansi inimene tunneb eluenergiat ning suureneb töövõimekus.
30 min + 30 min ............................36 EUR

Peamassaaž
Lihtne, meeldiv ja väga efektiivne protseduur. Relaksatsioon, otsemõju peaaju tööle, paraneb juuste ja peanaha seisukord. Aitab vabaneda unetusest ja peavaludest ning eemale peletada päevastressi. Soodustab sügavat ja rahulikku und.
30 min ………………………….. 22 EUR

Veebitehas